Güncel Turlar
Home / Karadeniz Turları / Karadeniz Turları

Karadeniz Turları

Tur şirketleri şehir bazlı veya bölge bazlı turlar düzenlemektedir. Bu turlar örneğin sadece İstanbul, Ankara, İzmir illerini kapsaya bileceği gibi tüm bölgeyi de kapsayan turlar olabilmektedir. Türkiye de en çok tercih edilen bölge Karadeniz bölgesidir. Bu açıdan Karadeniz turu düzenlemek isteyen tur firması da bu konu ile ilgili talep de bulunan müşteri sayısı da oldukça fazla olduğu bilinmektedir.

Karadeniz turları uzun süreli tur planına giren turlar olmaktadır. Görülecek ve gezilecek yerin bir hayli fazla olması dolayısı ile bu tur planının 10 günden aşağı olmaması tavsiye edilmektedir.

 

Tur İle Karadeniz Gezisi

Karadeniz gezisi veya başka bölgelere olan geziler tur şirketleri ile yapılması durumunda hem daha hesaplı hem daha eğlenceli olabilmektedir. Bu tur firmaları Karadeniz gezisi ile birlikte Karadeniz Batum turu da düzenlemektedirler. Batum’un bu bölgeye yakın olması dolayısı ile tur içerisine burayı da dahil eden firmalar bulunmaktadır. Bu tur fiyatları diğer Karadeniz tur fiyatlarına göre daha pahalı olduğu bilinmelidir.

 

 

About Mitratur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir